Privatumo nuostatai

Registruodamiesi mūsų el. parduotuvės sistemoje Jūs sutinkate su „slapukų“ (angl. „cookies“) naudojimu, kurie leidžia išsaugoti Jūsų parinkčių istoriją, pvz. pirkinių krepšelį.

 

El. parduotuvėje Strikeball.lt pateikiamose registracijos ir prekių užsakymo formose lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją (pvz., nurodyti vardą ir pavardę, telefono numerį, prekių pristatymo vietą, el. pašto adresą), kuri būtina el. prekybos sistemos funkcionavimui ir Jūsų užsakymų administravimui. Strikeball.lt administracija niekada neprašys Jūsų nurodyti slaptos asmeninės informacijos (pvz: asmens kodų, slaptažodžių, banko kodų ir pan.). Pateikdami reikalingą asmeninę informaciją Strikeball.lt svetainėje, Jūs suteikiate teisę el. parduotuvei tvarkyti šią informaciją administruojant Jūsų pateiktus užsakymus, teikiant Jums skirtus asmeninius pasiūlymus ar norint susisiekti su Jumis. Kliento prisijungimo į el. parduotuvės asmeninę paskyrą slaptažodis įvedamas tik specialioje formoje bei yra saugomas užkoduotas duomenų bazėje. El. Parduotuvėje Strikeball.lt yra įdiegtas SSL Saugumo Sertifikatas, šifruojantis visą informaciją tarp parduotuvės lankytojo ir Strikeball.lt serverio, todėl galite būti užtikrinti ryšio saugumu. Tarptautinis šio sertifikato patvirtinimo ženklas – kairėje URL adreso pusėje esanti „spynelės“ ikona.

 

El. parduotuvės klientų asmens duomenys el. prekybos sistemoje saugomi 1 (vienus) kalendorinius metus nuo paskutinio aktyvaus užsakymo pateikimo arba nuo registracijos dienos, jei nebuvo pateikta jokių užsakymų. Praėjus šiam neaktyvumo laikotarpiui, kliento asmens ir užsakymų duomenys pašalinami iš duomenų bazės ir norint pateikti naujus užsakymus reikės užsiregistruoti iš naujo.

 

Apie el. parduotuvės Strikeball.lt lankytojus ir jų užsakymus surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo, tvarkomi laikantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo. Lankytojo asmeniniai duomenys yra naudojami tik prekių pristatymo tikslais arba iškilus reikalui su juo susisiekti.

  

Esant poreikiui pakeisti asmens duomenis (adresą, telefono numerį, el. pašto adresą ir pan.) el. parduotuvės duomenų bazėje, klientai tai gali atlikti rankiniu būdu, prisijungę prie savo paskyros. Tokius pakeitimus Jūsų pageidavimu taip pat gali atlikti parduotuvės administracija – praneškite apie poreikį pakeisti duomenis el. paštu, kuriuo registruota paskyra el. parduotuvėje. Jei negalite naudotis el. pašto dėžute, pagal kurią užregistravote paskyrą el. parduotuvėje - kreipkitės į parduotuvės Strikeball.lt administraciją pateikdami prašymą atlikti reikiamus pakeitimus. Esant būtinybei visiškai panaikinti savo paskyrą ir užsakymų istoriją mūsų el. prekybos sistemoje, prašome apie tai informuoti raštu svetainės administraciją kontaktuose nurodytu el. paštu.

 

Jei turite klausimų dėl privatumo ir asmens duomenų apsaugos politikos el. parduotuvėje Strikeball.lt, maloniai prašome susisiekti el. paštu: shop@strikeball.lt