Strikeball.lt - Apie mus

 • 

  Pagrindinė mūsų veikla - šratasvydžio sportui skirtų prekių importas ir mažmeninė prekyba Lietuvoje. Prekes tiekiame tik iš patikrintų ir patikimų airsoft prekinių ženklų atstovų, todėl rinkdamiesi produktus iš Strikeball.lt asortimento būsite užtikrinti jų kokybe. Prekes pirkėjai gali atsiimti Kaune ir Vilniuje, o į likusias Lietuvos Respublikos teritorijas apmokėtus pirkinius pristatome LP Express paštomatais, registruotais pašto siuntiniais, autobusų siuntomis, siuntų tarnybos kurjeriais.

  Strikeball.lt vykdo precizišką kokybės kontrolę, todėl prieš pristatant prekes jos yra testuojamos siekiant išvengti gamyklinių defektų - toks testavimas taikomas visiems mūsų kataloge esantiems ginklams. 

  Strikeball.lt neprekiauja nekokybiškais arba trumpalaikiam panaudojimui skirtais ginklais - mūsų kataloge nerasite airsoft ginklų su plastmasiniais viduriais (angl. Gearbox) ar pan. Net ir biudžetinės mūsų katalogo ginklų replikos atitinka aukštus kokybinius standartus ir yra atidžiai atrinktos - mes tuo pasirūpiname už Jus.

  Strikeball.lt neprekiauja ginklais, viršijančiais 2.5 J kinetinės energijos galią.

  Strikeball.lt parduotuvės darbo laikas nurodytas skiltyje "Kontaktai".


  Apie šratasvydžio ginklus


  Airsoft ginklai - ką apie juos verta žinoti?

  Bet kurio šratasvydžio (airsoft'o) entuziasto pagrindinė įrangos sudedamoji dalis - ginklo replika. Didelis modelių, gamintojų ir dizainų pasirinkimas leidžia kiekvienam naudotojui pasirinkti ginklą pagal savo prioritetus. Vis dėlto, naujai šratasvydžio sportu susidomėjusiems žmonėms dažnai kyla klausimas, kaip išsirinkti tinkamiausią? Į ką atkreipti dėmesį? Pagrindinius patarimus rasite čia.

  Airsoft (šratasvydžio) ginklų tipai:

  Kaip ir su daugeliu kitų prietaisų, svarbiausias airsoft ginklo komponentas - jo "variklis". Pagal jų tipą, visus airsoft ginklus galima suskirstyti į tris pagrindines kategorijas: AEG (elektrinis), GAS (dujinis), SPRING (mechaninis - spyruoklinis).

  AEG (automatiniai elektriniai ginklai) - tokių ginklų energijos šaltinis yra daugkartinės, įkraunamos spec. baterijos. Šių baterijų energija yra varomi tarptautiniu terminu vadinami Gearbox mechanizmai ("dantračių dėžė"). Šio tipo ginklai yra patys populiariausi dėl gerų techninių savybių, patikimumo, kainos/kokybės santykio ir plačių modifikavimo (tiuningo) galimybių. Tiek baterijos, tiek patys Gearbox'ai gali būti įvairių skirtingų tipų, pajėgumų, formų ir t.t.

  Pagrindiniai baterijų pasirinkimo kriterijai turėtų būti: 1) baterijos cheminis tipas; 2) baterijos talpa ir įtampa; 3) iškrovos C reitingas; 4) baterijos išmatavimai (ar ji tilps į jūsų ginklą). Tuo tarpu pagrindiniai Gearbox'o pasirinkimo kriterijai mažiau lankstūs improvizacijai. Dauguma airsoft ginklų turi gamykliškai standartinius arba gamykliškai modifikuotus Gearbox'us, todėl naujam naudotojui nevertėtų sukti galvos apie papildomus tiuningus - tokia veikla labiau skirta patyrusiems šratasvydžio žaidėjams, kurie jau yra atlikę "namų darbus" tiek teorine, tiek praktine prasme, ir jau tiksliai žino kokį tiuningą ir kaip atliks. Vis dėlto, labai dažna nepatyrusių airsoft entuziastų klaida - manymas, jog Gearbox'o versija yra tarsi tam tikras "atnaujinimo" skaičius. Realybė yra tokia, jog Gearbox'o versija nurodo ne pajėgumą ar atnaujinimą, o jo formą.  V.2 ir V.3 formos Gearbox'ai yra patys populiariausi ir dedami į dažniausiai naudojamus airsoft'o ginklus (M4;AK;MP5;G36 ir kt.) Ne taip dažnai sutinkami Gearbox'ai yra V.6 (P90, Thompson) ar V.7 (M14). Patys rečiausi Gearbox'ai yra V.1; V.4; V.5; V.8 (labai reti japoniškos gamybos airsoft ginklai) arba nepriskirtos versijos spec. Gearbox'ai, pagaminti išskirtinai kuriam nors ginklui, pvz. dual-Gearbox (WWII MG-42).

  GAS (Dujomis varomi airsoft ginklai):

  Šių ginklų galios šaltinis - Green Gas dujos arba CO2 12 g angliarūgštės balionėliai. Didžiausias šių ginklų pranašumas - aukštas autentikos lygis. Tokie ginklai dažnai veikia naudodami GBB (Gas Blowback) sistemą - šūvio metu juda ginklo spyna, jaučiama nors ir nepalyginamai silpnesnė, nei kovinio ginklo, tačiau pramogai papildomo malonumo suteikianti atatranka. Didžiausi šios sistemos trūkumai - reikalinga žymiai dažnesnė priežiūra (perrinkimai, sutepimai) ir negebėjimas veikti prie žemos aplinkos temperatūros (šaltuoju metų laiku lauke jų naudoti beveik neįmanoma). 

  Spring (Mechaniniai - spyruokliniai) ginklai:

  Tai visi ginklai, kuriuos būtina užtaisyti mechaniškai, rankos judesiu užtraukiant (suspaudžiant) pagrindinę spyruoklę. Per kiekvieną nuleistuko paspaudimą iššauna vienas arba keli (tam tikruose vinčesterio tipo ginkluose) šratai. Dažniausiai tokie ginklai būna pistoletai arba snaiperio ginklai. Jų pranašumai - nereikalauja daug priežiūros, veikia bet kokiu oru, dėl paprastos konstrukcijos retai genda. Trūkumai - sunkiai pritaikomi airsoft (šratasvydžio) mūšiuose dėl neefektyvios greitošaudos (išskyrus tuos atvejus, kai žaidėjas yra "įvaldęs" snaiperio rolę). 

  Kaip išsirinkti sau tinkamiausią?

  Visų pirma turite žinoti, ar ginklą perkate airsoft'o (šratasvydžio) mūšiams ar privatiems pašaudymams savo nuosavoje teritorijoje?

  Šratasvydžio žaidimams skirtas ginklas turės atitikti ne tik Jūsų asmeninius poreikius, tačiau ir organizatorių nustatytus šrato skriejimo greičio bei dėtuvių talpos reikalavimus (apie organizatoriaus reikalavimus turėtumėte pasidomėti individualiai). Šratasvydžio mūšiai vyksta tiek lauko, tiek vidaus sąlygomis, todėl rinkdamiesi ginklą turėsite atsižvelgti į jo svorį (ar esate pajėgus tokį svorį turėti ant savęs visos dienos metu), į ginklo gabaritus (ar jis pakankamai kompaktiškas vidaus sąlygoms, jeigu ne - ar turite žinių, kaip manevruoti patalpose su nekompaktišku ginklu), į ginklo ergonomiką (ar jis Jums patogus) ir kt. 

  Jeigu ginklą perkate neplanuodami su juo keliauti į šratasvydžio žaidimus, tuomet esate visiškai atpalaiduotas nuo aukščiau išdėstytų klausimų. Galite įsigyti 5 kg snaiperio ginklą pramogai sodyboje arba šratasvydžio sporte numatytus greičio reikalavimus viršijantį CO2 pistoletą, su kuriuo nuosavoje teritorijoje šaudysite į taikinius ir pan.

  Tikimės, jog šie "rėmai" padės Jums apsispręsti renkantis tinkamiausią prekę, tačiau iškilus bet kokiems klausimams, kurie nebuvo atsakyti, maloniai kviečiame kreiptis naudojantis Kontaktais.